راهنمای بازاریاب

در این فسمت شما را با کد های جدید قسمت بازاریابی پنل شما اشنا می کنم تا در بازاریابی محصولات فایل مارکت موفق تر باشید .

بازاریابی فایل مارکت

بازاریابی فایل مارکت

کدهای بازریابی

۱:لینک مستقیم کد لینک مستقیم را می توانید هر جا استفاده کنید شبکه های اجتماعی لینک دوستان در وبلاگ های و سایت برای اشتراک گزاری مناسب است .

۲:کد دوم یک پست کامل را در اختیاز شما می گزارد تا ان را در وبلاگ یا سایت و انجمن به صورت یک مطلب ارسال کنید که خیلی بهتر از کد های دیگر در جذب خریدار است و برای گوگل هم بهتر است چون یک مطلب به حساب میاد همراه با توضیحات کامل و عنوان و همراه لینک خرید .

۳:کد سوم هم لینک ساده است و هرجایی استفاده میشه فقط کپی می کنی و در سایدبار وبلاگ ها و سایت ها استفاده می کنی

۴:کد چهارم هم فقط تصویر و توضیح محصول است که کاربر با کلیک روی تصویر به لینک مطلب هدایت می شود تا خرید کند

نجوه بازاریابی و کسب درآمد

در فایل مارکت هر کاربر دارای کد اختصاصی بازاریابی است و اگر فردی با کد مخصوص به شما وارد سایت شود کلیه فعالیت های انجام شده (خرید فایل) به حساب کاربر منظور می گردد.

 

با معرفی و تبلیغ محصولات سایت که لینک های آنها در منوی بازاریابی آمده است، با صرف مدت زمان کمی در طول روز به درآمد بالایی دست خواهید یافت.

 

تمامی محصولات ارائه شده در این سایت قابل دانلود بوده و مبلغ محصول به صورت آنلاین پرداخت می شود. پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله لینک دانلود نشان داده می شود و مشتری می تواند براحتی فایل خریداری شده را دانلود نماید. همچنین همزمان یک نسخه از فایل به ایمیل خریدار ارسال می گردد.

 

در صورتیکه شخصی توسط لینک بازاریابی شما، محصولی را از سایت خریداری نماید، پورسانت آن محصول بلافاصله به حساب شما افزوده می شود. نرخ پورسانت ها ۱۰ الی ۹۰ درصد قیمت فایلها می باشد که توسط فروشندگان تعیین شده است. به عنوان مثال اگر قیمت فایلی ۱۰۰۰۰ تومان و پورسانت بازاریابی آن ۵۰% تعیین شده باشد، در صورت فروش توسط لینک بازاریابی شما، مبلغ ۵۰۰۰ تومان بلافاصله به حساب شما افزوده می شود. شما قادرید هر محصولی را که مناسب می دانید، برای فروش بازاریابی نمایید.

نکته: سایت به گونه ای طراحی شده است که چنانچه شخصی با لینک بازاریابی شما وارد سایت شود، تا ۳۰ روز هر خریدی از سایت انجام دهد، پورسانت آن محصول به حساب شما افزوده خواهد شد.

شما میتوانید به راحتی وبلاگ و سایت خود را راه اندازی کنید و یا اینکه اگر وبلاگی دارید فایلها را در وبلاگ خود قرار دهید. برای نمونه می توانید از سیستم های وبلاگ دهی بلاگفا، رزبلاگ، پارسی بلاگ و … برای ساخت رایگان وبلاگ و سایت خود اقدام فرمایید.

اشتراک گذاری فایل ها در شبکه های اجتماعی با لینک بازاریابی خود

نحوه تسویه حساب

شما می توانید در هر روز هفته با ورود به سیستم، درآمد حاصل از فعالیت خود را درخواست نمایید. در اسرع وقت و حداکثر تا ۷۲ ساعت درآمد شما به حساب بانکی شما واریز و مشخصات رسید بانکی در پنل شما ثبت می گردد. جهت ثبت درخواست لازم است مبلغ قابل برداشت شما حداقل ۳۰۰۰۰ تومان باشد .برای فروشندگان فایل با توجه به امکان شکایت خریداران از محتویات فایل ها، مبلغ فروش هر فایل بعد از ۲۴ ساعت در حساب شما تثبیت و قابل برداشت خواهد بود.

هر گونه مشکل و سوالی در مورد کدهای بازاریابی داشتید از طریق تماس با ما اقدام کنید