طرح کار افرینی شرکت پارت پلاستیک خراسان

طرح کار افرینی شرکت پارت پلاستیک خراسان

اندازه: 210

تعداد صفحات: 43

نوع فایل: ورد ،

دسته بندی:

قیمت: 6000 تومان

تعداد نمایش: 120 نمایش

ارسال توسط:

برای خرید فایل کامل این محصول از دکمه مقابل استفاده کنید:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

6000 تومان – خرید

طرح کار افرینی شرکت پارت پلاستیک خراسان

تاريخچه
صنعت خودرو با توجه به گستردگي و تنوع پروسه هاي توليدي و مواد مصرفي آن همواره به عنوان موتور محرك رشد و توسعه صنايع مطرح بوده است. همچنين تكنولوژي صنايع لاستيك و پلاستيك و شاخه هاي مرتبط، همگام با صنعت خودرو در حال رشد و توسعه مي باشد. امروزه اكثر خودرو سازان دنيا باكهاي پلاستيكي را جايگزين باكهاي فلزي نموده اند و بكارگيري اين تكنولوژي موجب افزايش ضريب ايمني، كاهش قيمتها و توجه به نياز مصرف كنندگان گرديده است. با افزايش توليد خودرو و برنامه هاي آتي مرتبط با اين امر، نياز به سرمايه گذاري بيشتر در اين خصوص و ايجاد واحدهاي جديد در زمينه توليد قطعات خودرو امري ضروري به نظر مي رسيد. با عنايت به موارد ذكر شده، اين شركت به مديريت آقاي محمد رفيقيان براي اولين تجربه اقدام به توليد قطعات خودرو (مجموعه باك بنزين) كرده است كه خلاصه اي از فعاليت مديريت به شرح زير مي باشد:
۱- تأسيس شركت ايران شرق در سال ۱۳۵۹ با هدف توليد لوازم خانگي نفت سوز در كيلومتر ۲ جاده مشهد- نيشابور با تعداد ۶۰ نفر كارگر، كه در حال حاضر با توليد پانصد هزار دستگاه لوازم خانگي گازسوز و ۸۰۰ نفر كارگر، در رده موفق ترين كارخانجات هم رديف خود قرار دارد كه تا سال ۱۳۸۰ مدير عامل شركت بوده و در حال حاضر از سهامداران عمده آن مي باشد.
۲- مؤسس شركت زمان قطعه در سال ۱۳۷۷، جهت توليد انواع قطعات آلومينيومي با سيستم داي كاس در محل شهرك صنعتي خيام، كه در حال حاضر توليد قطعات رگلاتور گاز را انجام مي دهد. در اين شركت نيز ضمن رياست هيأت مديره، از سهامداران عمده آن مي باشد.
۳- مؤسس شركت سايوا گستر در سال ۱۳۸۰ جهت توليد انواع لوازم خانگي با تعداد ۱۸۰ نفر پرسنل در محل شهرك صنعتي خيام، كه در فاز اول با توليد يكصد و بيست هزار آبگرمكن در سال، در انواع مختلف مشغول به فعاليت است. كه در اين شركت به عنوان مدير عامل و از سهامداران عمده آن مي باشد.
ضمناً شمه اي از فعاليت هاي فرهنگي، اجتماعي مديريت نيز به شرح زير مي باشد:
الف- رياست هيأت امناء شهرك صنعتي خيام نيشابور
ب- رياست هيأت رئيس انجمن مديران صنايع نيشابور
ج- مؤسس و مسئول مجتمع خيرين مدرسه ساز شهرستان نيشابور
د- مؤسس و عضو هيأت مديره مؤسسه خيريه مسكن ساز نيشابور
ه- مؤسس و رئيس هيأت مديره مؤسسه خيريه امام حسن مجتبي (ع)
و- مؤسس و رئيس هيأت امناء دانشگاه پيام نور نيشابور
ز- مؤسس و عضو هيأت مديره سفره خانه علي ابن ابوطالب (ع) نيشابور

طرح کار افرینی شرکت پارت پلاستیک خراسان

برای خرید فایل کامل این محصول از دکمه مقابل استفاده کنید:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

6000 تومان – خرید

پاسخ دهید